© 2021 B&M Clothing Company
All rights reserved.
by MEGATO.NET

O firmie

Poznaj nas lepiej

odzież logo

50 lat doświadczenia

Ponieważ dla branży modowej bardziej niż kiedykolwiek nie ma sukcesu bez poszanowania środowiska, solidarności i odpowiedzialności.

know-how w służbie swoich klientówB&M CLOTHING to fabryka odzieży, która od 50 lat buduje swój sukces w Europie i Stanach Zjednoczonych dzięki know-how, wysokim standardom i innowacyjności 140 pracowników. Doświadczenie, które zdobyło uznanie największych światowych graczy w branży odzieżowej, a także najbardziej wymagających i zaangażowanych projektantów mody.

Ponieważ B&M opanowuje wszystkie etapy procesu produkcyjnego - od cięcia przez krawiectwo po opracowanie wzoru i produkcję pierwszych prototypów dzięki dedykowanemu zespołowi. Zapewnia dostawę tkanin i materiałów eksploatacyjnych oraz zarządzanie nimi w imieniu swoich klientów, a także mocno inwestuje w najbardziej zaawansowane technologie, aby zaoferować im najnowocześniejszą i kompleksową obsługę. W ten sposób firma B&M może dziś zaoferować swoim klientom prezentację 3D, aby móc zdalnie zweryfikować uruchomienie nowych produkcji.

Nowoczesna i zaangażowana firmaNowoczesna i dynamiczna firma zarządzana przez Jurka Bachnera, który od 1990 roku postanowił uczynić B&M jednym z głównych graczy branży odzieżowej w Europie. Ale B&M to także zaangażowana firma, która od kilku lat antycypuje i decyduje się na uprzywilejowanie najbardziej przyjaznych dla środowiska materiałów i procedur. W ten sposób wszystkie jej dostawy posiadają certyfikat ECOTEX STANDARD 100, dzięki czemu B&M może towarzyszyć każdej ze swoich firm partnerskich w kierunku ekologicznej i odpowiedzialnej transformacji ich produkcji.

Nasz zespół

to 140 wykwalifikowanych pracowników

Projekt pt. Dotacja na kapitał obrotowy dla B&M Clothing Company Sp. z o.o.
Planowane efekty: 3 miesiące utrzymania działalności przedsiębiorstwa.
Wartość projektu: 342.568,50zł
Wkład Funduszy Europejskich: 100%